Värsked tööpakkumised

Siseviimistleja-tapeedi paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212059

Tööpakkumise number

212059

Töö kirjeldus

Otsime Soome, Rauma-Laitila piirkonda professionaalseid TAPEETIJAID.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav siseviimistleja profesionaalsus, piisav tapeetimiskogemus.

NB! Nõutud hea soome keele oskus! Ilma keeleoskuseta paluks mitte kandideerida!

Pakume ametlikku lepingut, ettevõtte poolset majutust, palkka al.155 eek/h.

Lisainfo

Kasuks tuleb Soomes töötamise kogemus (tapeetimistööd).

NB! Eelistame kandidaate, kes saadavad omatehtud soome keelse CV!!!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
19. november 2010
Kuulutus sisestati:
12. november 2010

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131.
Omame Soome Vabariigi Y-tunnust (maksukohustlase register, nr. 2143892-5)