2023-08-23 14:48:55

SISEVIIMISTLEJA/ СПЕЦИАЛИСТ ПО ИНТЕРЬЕРУ

CVKeskus.ee klient
2000 - 2800 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime kogemusega interjööri spetsialiste erinevatele projektidele üle maailma. Ищем специалистов по интерьеру на различные проекты по всему миру.

  • Sisetööd vastvalminud kruiisilaevadel/ Bнутренние работы на новостройках круизных судов на судостроительных верфях
  • Kajutimoodulite laadimine ja kokkupanek/ Загрузка и сборка модулей кабины
  • Vaheseina- ja laepaneelide, laevauste paigaldamine/ Монтаж стеновых и потолочных панелей, судовых дверей
  • Põrandatööd (PVC, vapikate, plaatimine, liistud) / Половые работы (ПВХ, kовролин, плитка, плинтусы)
  • Mööbli kokkupanek ja paigaldus / Сборка и установка мебели
  • Avatud alade toidulettide paigaldus ja viimistlemine / Установка и облицовка прилавков в общественных местах

Ootused kandidaadile

    • Täpsus, töökus ja stressitaluvus/ Точность, стрессоустойчивость, умение справляться с меняющимисяситуациями
    • Eesti, inglise või vene keele oskus( suhtlustasandil)/ Знание английского или русского языка или эстонского языка  (разговорный)
    • Hea analüüsivõime/ Xорошие аналитические навыки
    • Töökogemus laevaehituse valdkonnas/ Предыдущий опыт работы на судах
    • Oskus lugeda jooniseid/ Умение читать чертежи
    • Valmisolek töölähetusteks/ Возможность работать заграницей

    Eelise annab töökogemus laevaremondi ja/või laevaehituse alal/ Преимуществом будет наличие образования по специальности и предыдущий опыт работы в судоремонтной/судостроительной сфере

  • Kaasahaaravat, dünaamilist ja väljakutseid pakkuvat tööd edukas rahvusvahelises ettevõttes/ Динамичную, полную вызова работу в успешной международной компании
  • Sõbralikku ja entusiastlikku meeskonda/ Дружелюбную и увлеченную команду профессионалов
  • Toetamist ja juhendamist spetsialistide poolt/ Поддержку и менторство со стороны опытных коллег
  • Tööreise erinevatesse sihtkohtadesse/ Рабочие рейсы в разные страны
  • Konkurentsivõimelist palka/ Конкурентноспособную заработную плату