Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671953

Sisevalve spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 13. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 3. november 2020

Töö kirjeldus

    Kelle peamisteks tööülesanneteks on:

  • ettevõtte sisekontrolli protseduuride ja juhendite täitmise jälgimine;
  • jaekaupluste toimivuse jälgimine;
  • tulemuste ja aruannete esitamine juhtkonnale;
  • ettepanekute tegemine parendamaks ettevõtte tulemuslikkust.

Ootused kandidaadile

    Edukal kandidaadil on:

  • vähemalt keskharidus;
  • turvatöötaja kutsetunnistus;
  • väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • suurepärane arvuti kasutamise oskus (Excel, Word);
  • hea analüüsivõime, enesekindlus, oskus märgata detaile;
  • B-kategooria juhtimisõigus;
  • soovitavalt eelnev töökogemus jaekaubandusettevõttes.

Ettevõte pakub

    Omalt poolt pakume:

  • huvitavat ja dünaamilist tööd rahvusvahelises ettevõttes;
  • häid karjäärivõimalusi;
  • toetavat meeskonda ning kaasaegset töökeskkonda;
  • ametiautot.

    Töö asukoht: Tallinn
    Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Tööpakkumise number
#671953

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2020
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2020

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib K-rauta kauplusteketti ning kuulub Soome Kesko kontserni. Täna on meil Eestis kokku 8 kauplust.

Vaata rohkem