https://www.cvkeskus.ee/101048

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #101048

Siseturuosakonna kaubandustalituse PEASPETSIALIST (lapsehoolduspuhkusel oleva teenistuja asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärgiks on kaubanduse, turismi ja reklaamialaste küsimuste lahendamine, valdkondliku õigusliku regulatsiooni väljatöötamisel osalemine, valdkondlike õigusaktide toime analüüs, meetmete kavandamine regulatsiooni täiustamiseks ning rakendamise tagamiseks.

Ametikoha peamised tööülesanded:

 • kaubandust, turismi ja reklaami käsitlevate õigusaktide väljatöötamisel osalemine;
 • kaubandust, turismi ja reklaami puudutavate küsimuste lahendamine;
 • koostöö kaubandust, turismi ja reklaami puudutavates küsimustes oma ala ekspertidega Eestis ja teistes EL liikmesriikides, teiste valitsusasutuste, kohalike omavalitsuste, ettevõtjate ning nende erialaliitude ja muude organisatsioonidega.


Ootused kandidaadile

 • kõrgharidus (soovitavalt õigus- või majandusalane) või selle omandamist lõppjärgus;
 • valdkondlikud teadmised;
 • väga heal tasemel eesti keele oskus ja vähemalt kesktasemel inglise keele oskus;
 • algatusvõime ja loovus;
 • kohusetunne, täpsus, korrektsus.

Kasuks tuleb: eelnev valdkondlik töökogemus.


Ettevõte pakub

 • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd koostööle orienteeritud kollektiivis;
 • võimalusi edasiarenemiseks ning täiendkoolitusteks;
 • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.


Tööpakkumise number
#101048

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
13. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
26. märts 2007

CVKeskus.ee klient

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.

Vaata rohkem

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Siseturuosakonna kaubandustalituse PEASPETSIALIST (lapsehoolduspuhkusel oleva teenistuja asendaja)
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!