Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641278

Sisetreial

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisetreialile (manuaal) edukas tootmisettevõttes Lahti piirkonnas.
Ettevõte toodab seadmeid mäetööstusele. Huvitav töö, eksperimentaaltoodang.

Töö sobib ka kui on suure horisontaal freespingi kogemus.

Ootused kandidaadile

kogemus (tegemist suurte detailidega), jooniste lugemise oskus, täpsus.

huvitavat ja mitmekülgset tööd, head palka ja soodsat majutusvõimalust

NB! Palume saata CV koos palgasooviga ( bruto tunnipalk)

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#641278

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2020
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2020

Tegeleme personalirendi ja -otsinguga. Aitame ettevõtetel leida sobivad töötajad.

Vaata rohkem

Sisetreial