Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #533669

Sisetööde maaler.

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soomes, Turku linnas piirkonnas pakkuda tööd maalritele. Sisetööd. Nii uued kui ka vanad pinnad.
Tasandustööde kogemus vajalik.

Ootused kandidaadile

Maalritööde kogemus, tasandustööde kogemus.

NB! EU pass, Soome tunnused, tööturvalisuse kaart.

Kasuks tuleb: elementaarne keeleoskus, sõiduvahend

Ametlik töö, palk alates14.00-15.00 eur/h.. Tagatakse majutus. Oskajale ametimehele jätkuv töösuhe.

Töö algus: nädal 20 ja 21

Lisainfo

Kandideerige ja võtame ühendust! Töö algus kokkuleppel või kuulutuses ilmutatud ajal!

Tööpakkumise number
#533669

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: 14 - 15 €/tunnis
Kuulutus aegub:
6. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
8. mai 2018

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131

Vaata rohkem