Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Kuni 2000 €/kuus
Kuulutus sisestati: 28. detsember 2020
Kuulutus aegub:26. jaanuar 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Seoses tegevuse laiendamisega otsime oma meeskonda SISETÖÖDE ELEKTRIKUT teenindamaks peamiselt meie kliente Tallinnas ja Harjumaal.

TÖÖÜLESANDED:

  • elektri- ja automaatikasüsteemide paigaldustööd;
  • elektri- ja automaatikasüsteemide hooldustööd;
  • rikete tuvastamine ja kõrvaldamine;
  • tööga seonduva dokumentatsiooni täitmine ja jooniste tegemine.

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus elektri- või automaatikasüsteemide hoolduse ja paigalduse valdkonnas;
  • autojuhilubade B-kategooria olemasolu;
  • arusaamine tehnilisest dokumentatsioonist;
  • arvutikasutamise oskus;
  • väga hea eesti keele oskus.

KASUKS TULEB:

  • elektriku B-pädevustunnistuse olemasolu;
  • elektri- või automaatikaalane keskeriharidus;
  • paindlikkus, kuna võib ette tulla planeerimata ületunde;
  • meeskonnatööle ja klientide rahulolule orienteeritus;
  • organiseeritus.

Ettevõte pakub

  • kogemustega meeskonna tuge;

  • sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi;

  • korrektse töö teostamiseks vajalikke töövahendid;

  • korraliku töö eest korraliku töötasu, palk peale katseaja lõppu 2000EUR brutto.

Tööpakkumise number
#681002

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
28. detsember 2020
SISETÖÖDE ELEKTRIK SISETÖÖDE ELEKTRIK

Tallinna Elekter OÜ

Tallinna Elekter on noor ja ambitsioonikas elektritööde ettevõtte, mis loodi aastal 2020. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid elektritöid ja -teenuseid nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

Vaata rohkem

SISETÖÖDE ELEKTRIK