Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288846

Sisetööd Norras

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Norrasse sisetööde tegijaid. Tööülesanneteks peamiselt maalri-krohvimis- ja plaatimistööd. TÖÖ ALGUS 22.10.2012.

Ootused kandidaadile

Maalri ja plaatimistööde kogemus
Kasuks tuleb inglise ja/või norra keele oskus

Ettevõte pakub

Palk kokkuleppel tunnitöö alusel
Pakume majutusvõimalust

Tööpakkumise number
#288846

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2012

Staffer OÜ on personali vahendamisele ja rentimisele spetsialiseerunud ettevõte, vahendades pädevat tööjõudu nii eesti kui skandinaavia ettevõtetele.

Vaata rohkem