Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178002

Sisestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Ostuarvete/saatelehtede sisestamine programmi,
* Muude toimingute teostamine kaubakaartidega (kontrollimine, kopeerimine)
* Hankijatega suhtlemine saatelehtedega seotud täpsustuste jm probleemide lahendamise küsimustes

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:
- omad vähemalt keskharidust
- omad väga head eesti keele oskust, kasuks tuleb vene ja/või inglise keele oskus
- omad vähemalt aastast töökogemust sisestaja ametikohal
- oled korrektne, kohusetundlik ja abivalmis
- omad huvi raamatute vastu

Ettevõte pakub

- tööd kindlate väärtustega arenevas ettevõttes
- meeldivat töökeskkonda ja abivalmis kolleege
- firmasoodustusi

Tööpakkumise number
#178002
Sisestaja