Värsked tööpakkumised

Sisendkontrolli tehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83153

Tööpakkumise number

83153

Töö kirjeldus

- ettevõttesse saabuvate materjalide ja ostutoodete sisendkontroll;
- sissetuleva nõuetele mittevastava materjali kohta tarnekõrvalekalde raportite koostamine ja arvestuse pidamine;
- korrigeerivate ja ennetatavate tegevuste tulemuste kontroll;
- kvaliteedidokumentide registreerimine, parendusettepanekute väljatöötamises osalemine ning nende täitmise kontroll;
- materjalide ja ostutoodete sertifikaatide ja kontrollraportite säilitamine vastavalt kliendi nõudmistele.

Nõudmised kandidaadile

- soovitavalt inseneri- või materjaliõpetust saanud spetsialist;
- töökogemust vähemalt 1 aastat;
- jooniste lugemise oskus, mõõteriistade tundmine
- hea suhtlemisoskus;
- eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus heal tasemel, vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
- arvutikasutamise oskus ametikohal vajaminevate programmide ulatuses.
- kohusetunne, vastutus- ja otsustusvõime;
- tagajärgede ettenägemisvõime;
- usaldusväärsus, korrektsus ja lojaalsus;
- analüüsivõime;
- stressitaluvus

Sobivale kandidaadile pakume eneseteostust ja arenguvõimalusi tugevas rahvusvahelises ettevõttes. Huvitavat ja vastutusrikast tööd. Lõuna-Eesti tööturul konkurentsivõimelist töötasu, mis sõltub kandidaadi kompetentsidest, eelnevast professionaalsest kogemusest ja töö tulemustest.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. november 2006
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2006

AS Tarkon on üks Lõuna-Eesti suurematest tööandjatest oma 500 töötajaga. Oleme spetsialiseerunud allhanketöödele peenmehhaanika ja elektroonika alal. Omame ISO 9001:2000 sertifikaati.