Värsked tööpakkumised

Sisendkontrolli inspektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 376153

Tööpakkumise number

376153

Töö kirjeldus

  • Mittevastava materjali kokkukogumine ja andmebaasis registreerimine
  • Materjali tarnijale reklamatsiooni koostamine
  • Mittevastava materjali komplekteerimine
  • Arvete koostamine tarnijatele mittevastava materjali ja selle käsitlemise eest
  • Sisendkontrollis kokkulepitud materjali käsitlemise protsesside järgimine
  • Parendusettepanekute tegemine töö tõhustamiseks
  • Materjali kontrollimiseks ja sorteerimiseks juhendite koostamine
  • Materjali tarnijatega suhtlemine
  • Materjali sorteerimiseks abitöötajate koolitamine ja töö organiseerimine

Nõudmised kandidaadile

  • Tehniline kõrgem- või keskeri haridus
  • Hea arvutioskus (Excel, Word, Outlook, MS Project)
  • Hea inglise ja eesti keele valdamine nii kõnes kui kirjas
  • Kasuks tuleb töökogemus elektroonika tootmise valdkonnas ja vene keele oskus

Isikuomadused:
  • Aktiivne, kohusetundlik, eesmärgile orienteeritud, iseseisev
  • Järjekindel probleemide lahendaja
  • Hea pingetaluvusega
  • Hea suhtlemisoskusega meeskonnatöötaja

Omalt poolt pakume huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd rahvusvahelises organisatsioonis, häid arenemisvõimalusi ja väga head töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. aprill 2015
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2015

STONERIDGE ELECTRONICS AS on 1998.a. asutatud autotööstusele elektroonikaseadmeid arendav ja tootev ettevõte, kelle klientideks on maailma tuntud autotootjad, sealhulgas Volvo, Scania, MAN, Daimler ja Ford. Ettevõte kuulub New Yorki börsil noteeritud rahvusvahelisse Stoneridge'i kontserni, Lähemat teavet ettevõtte tegevuse kohta leiab aadressidelt www.stoneridge.com

Stoneridge Electronics AS-i Tallinna testilabor avati 2009. aastal ja selle ülesandeks on testida ja sertifitseerida auto-ja veoautotööstusele toodetavaid elektroonika ja telemaatika mooduleid. Testilabor on varustatud kaasaegse autotööstuse testitehnikaga, mis on unikaalne Baltimaades. Testilabor osaleb nii toote kvaliteedi probleemide lahendamises ja lisaks on kaasatud ka uute toodete arendusprojektidesse.