Värsked tööpakkumised

Siselogistik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40442

Tööpakkumise number

40442

Töö kirjeldus

Toodete, komponentide ja abimaterjalide üle arvestuse pidamine, lattu vastuvõtmine, ladustamine, säilitamine ning väljastamine tootmisele ning klientidele.

Nõudmised kandidaadile

Eduka töösuhte aluseks on: vähemalt keskharidus, kohusetundlikkus, pingetaluvus, hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus, aktiivsus, ausus, korrektsus, arvutiga töötamise oskus. Kasuks tuleb eelnev laoalane töökogemus elektroonika või peenmehaanika valdkonnas

Omalt poolt pakume eneseteostust perspektiivikal erialal arenevas rahvusvahelises ettevõttes korralikku sissetulekut, rõõmsameelset kollektiivi, kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. märts 2005
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2005

Baltronic OÜ on 2001 aastal loodud rahvusvaheline ettevõte, kelle põhitegevusalaks on telekommunikatsioonivõrgu- ning elektroonika komponentide tootmine ning müük. Ettevõtte integreeritud kvaliteedi ja keskkonnajuhtimis süsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO-9001 ja ISO-14001 nõuetele.