Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #392279

Sisekoristuse Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- hooldusobjekti kvaliteeditaseme jälgimine ja kontrollimine;
- suhtlemine tellija kontaktisikuga;
- hoolduskoristajate juhendamine;
- hooldusobjektide varustamine;

Nõudmised kandidaadile

- keskharidust;
- eesti ja vene keele oskust suhtlustasandil;
- hea suhtlemisoskust ja pingetaluvust;
- iseseisvust, täpsust ja korrektsust;
- organiseerimisvõimet;
- arvuti kasutamise oskust;
- B-kat. juhilubade olemasolu;

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist palka;
- kaasaegset ja hubast töökeskkonda;
- vaheldusrikast ja iseseisvat tööd;
- nooruslikku, toredat ja sõbralikku kollektiivi;
- arenemisvõimalusi pidevalt kasvavas firmas;
- ametiautot;
- mobiiltelefoni;

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus puhastusteeninduses

Tööpakkumise number
#392279

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. august 2015
Kuulutus sisestati:
17. august 2015

JOHANNA TEENINDUS on alates 2000. aastast tegutsev ettevõte,
mille eesmärgiks on klientidele puhta ja meeldiva töö- ja teeninduskeskkonna loomine. Meie professionaalne meeskond pakub puhastusteenuseid alates akende ja muude klaaspindade pesust kuni suurpuhastuseni välja. Teeme igapäevast hoolduskoristust nii kliendi ruumides kui väljaspool, hoides puhtana kontori-, teenindus- ja laoruumid ning välisterritooriumi, samuti pakume haljastusteenust ja hooldame haljasalasid.

Vaata rohkem