Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222956

Sisekoolitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sisekoolituste süsteemi loomine ning sellega seonduvate protsesside elluviimine
  • Koolituste ettevalmistamine ja läbiviimine (teenindus, jaeprotsessid, toiduhügieen)
  • Koolituste tagasiside kokkuvõtted ning analüüs
  • Uute sisekoolitajate leidmine ja toetamine
  • Juhendajate süsteemi eestvedamine
  • Osalemine koolitus- ja arendusprojektides

Ootused kandidaadile

  • Ametikoha eesmärkide saavutamist toetav kõrgharidus
  • Eelnev praktiline kogemus koolitajana
  • Eelise annab eelnev töökogemus jaekaubanduses
  • Kliendikesksus ja tulemustele orienteeritud
  • Võime ja tahe kohaneda kiiresti muutuva keskkonnaga
  • Väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
  • Eesti keele valdamine, vene ja inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil
  • Hea arvuti kasutamise oskus
  • Valmisolek tihedateks Eesti sisesteks lähetusteks

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • Toetavat meeskonda
  • Enesearendamise võimalusi

Lisainfo

  • Töötamise koht asub Tallinnas, Nõmme linnaosas
  • Kandideerimiseks palun lisada CV-le motivatsioonikiri ja palgasoov

Tööpakkumise number
#222956

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. märts 2011
Kuulutus sisestati:
22. märts 2011

Eesti Tarbijateühistute Keskühistu on Eesti suurim kodumaisel kapitalil põhinev jaekaubandus- ja logistikateenuseid pakkuv kaubandusgrupp. Meie kaubamärke (Maksimarket, Konsum, A ja O, E-Ehituskeskus) kandvaid kauplusi võib leida kõikjal üle vabariigi. Meie missiooniks on pakkuda oma külastajatele suurepärast ostuelamust ja sõbralikku teenindust. Oleme loonud oma töötajatele meeldiva tööõhkkonna tublis ja töökas meeskonnas.

Vaata rohkem