Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53547

Sisekoolitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Loodava ametikoha eesmärk on tagada töötajate kõrge professionaalsus süsteemse ja motiveeriva koolituse ning arenduse kaudu, et kindlustada klientide rahulolu.

  • osalemine koolitusstrateegia väljatöötamisel
  • koolitusvajaduse hindamine
  • koolitussüsteemi loomine ja arendamine
  • koolituste planeerimine ja korraldamine
  • koolituste ettevalmistamine ja läbiviimine
  • koolituste tulemuslikkuse hindamine ja koolituskavade pidev täiustamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • väga hea esinemisoskus eesti, inglise ja vene keeles
  • töökogemus koolitus - ja/või jaekaubandusvaldkonnas
  • valmidus viibida töölähetustes
  • initsiatiivikas
  • positiivne ellusuhtumine

Kasuks tuleb

  • töökogemus rahvusvahelises ettevõttes

  • väljakutset osaleda rahvusvahelise rõivakaubanduskontserni arengus
  • võimalust töötada moeäris
  • toetavat ja professionaalset meeskonda
  • kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#53547

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
18. november 2005
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2005

Baltika Grupp on rahvusvaheline rõivakaubanduskontsern, mille emaettevõtteks on AS Baltika. Grupp opereerib Montoni, Baltmani, CHR|Evermen ja Baltika Vabrikupoe jaekette, mille vahel jaotuvad grupi ligi 80 kauplust ja jaepinda kuues riigis - Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Ukrainas ja Venemaal.

Vaata rohkem