https://www.cvkeskus.ee/675734

Töö kirjeldus

Pakume Sulle pingelisi tööpäevi, keerulisi ülesandeid ja suurt vastutust. Tagame, et Sinu töölauale jõuavad küsimused kõige erinevamates õigusvaldkondadest. Kinnitame, et teemad ei jää üksnes teoreetiliseks – jah, Sa saad ka menetleda ja küsitleda ja tõendeid koguda. Vahel menetled kriminaalasju, mõnikord väärteoasju, kuid enamasti ikka distsiplinaarasju. Ja ükspäev võid distsiplinaarmenetluse kokkuvõtet kirjutades avastada, et kohtuniku roll polegi nii erinev – kõik tuleb läbi kaaluda ja põhjendada, sest Sinu sisendist sõltub kellegi edasine elukäik. Veelgi enam, Sinust sõltub tegelikult terve vanglateenistuse käekäik.


Ootused kandidaadile


  • akadeemiline õigusalane kõrgharidus (võib olla lõpetamisel);

  • eesti keele oskus kõrgtasemel;

  • vastavust vanglateenistuse ametnikule kehtivatele tervise- ja kehalise ettevalmistuse nõuetele;

  • laitmatu taust.


Ettevõte pakub


  • mentoriprogrammi – ei, Sa ei pea kõikidele küsimustele kohe ise vastuseid teadma, kuid pead olema motiveeritud kaasa mõtlema ja lahendusi otsima;

  • praktilist eriväljaõpet – saad osaleda Sisekaitseakadeemias toimuval koolitusel, kus oma ala parimad praktikud õpetavad tööks vajalikke oskusi. Õppeprogrammi pikkus üks semester, õppimise ajal palk säilib;

  • võimalust tasuta sportida ja õppida kasutama jõudu, erivahendeid ja relvi;

  • palka 2100 eurot.


Tööpakkumise number
#675734

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2100 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. november 2020
Kuulutus sisestati:
11. november 2020
Sisekontrolör Sisekontrolör

Tartu Vangla

Tartu Vangla on Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust ning korraldab kriminaalhooldust.

Vaata rohkem

Sisekontrolör
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Sisekontrolör
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!