Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62003

Sisekontrolör

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rakvere Linnavalitsuse ja hallatavate asutuste

  • tegevuse tulemuslikkuse ning aruandluse õigsuse analüüsimine
  • ressursside kasutamise seaduslikkuse ja sihipärasuse kontroll ja analüüsimine
  • riskide ja kontrolli iseseisev hindamine
  • ettepanekute tegemine ja nõustamine protsesside ja protseduuride paremaks korraldamiseks
  • sisekontrolli alaste juhendmaterjalide ettevalmistamine
  • juhtkonna informeerimine sisekontrolli tulemustest

Ootused kandidaadile

  • finants –ja juhtimisarvestusepõhimõtete tundmine
  • soovitavalt majandus-, rahandusalane või juuridiline kõrgharidus
  • vähemalt kaheaastane töökogemus rahandusvaldkonnas
  • otsustusvõime ning oskus iseseisvalt töötada
  • tugevad analüütilised võimed
  • pingetaluvus, vastutus- ja kohusetundlikkus, enesekehtestamisoskus
  • arvuti kasutamise oskus kõrgtasemel
  • hea inglise keele oskus

Kasuks tuleb:
  • varasem töökogemus (sise)kontrolli või audiitorina

Ettevõte pakub

huvitavat ja vastutusrikast tööd
erialast täiendkoolitust
eneseteostamisvõimalust

Lisainfo

Tööaeg: täistööaeg; teenistuja
Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.

Avaldus koos CV-ga ja haridust tõendava dokumendi ärakirjaga esitada Rakvere
Linnavalitsusele aadressil Tallinna tn 5 RAKVERE 44306 hiljemalt 31. märts 2006.
Täiendav info: 322 5870, www.rakvere.ee

Tööpakkumise number
#62003