Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56183

Sisekontrollijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • GoBus ja tema regioonide sisekontrolli ja järelevalve struktuuride töö juhtimine ja kontrollimine;
  • GoBus sisemiste normdokumentide otstarbekuse ja kõikehõlmavuse hindamine; ühtsete protseduuride ja juhendite väljatöötamine;
  • normdokumentides sätestatud nõuetest kinnipidamise kontrollimine;
  • osalemine siseauditite läbiviimises vastavalt ISO 9001 nõuetele;
  • meetmete väljatöötamine ja ettepanekute tegemine juhtkonnale eelmainitud valdkondades;
  • bussikontrolöride töö korraldamine ja analüüsimine;
  • sisemisi regulatsioone puudutavate juhtumite menetlemine.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgem juriidiline, majandus või tehniline haridus (ka rakenduslik);
  • vähemalt 3-aastane töökogemus valdkonnas;
  • iseseisvus ja otsustamisjulgus;
  • hea arvutikasutamise oskus;
  • B-kategooria juhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb:
  • eelnev töötamine korrakaitse- või õigusorganites.

Ettevõte pakub

  • Olulist rolli ettevõtte arengus;
  • eneseteostusvõimalusi;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#56183