Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66184

Sisekontrollijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sisekontrollijuhi peamine eesmärk on emaettevõtte ja grupi ettevõtete kvaliteedi- ja turvalisuse tõstmine ning kulude efektiivistamine läbi riskianalüüsi teostamise, kulude järelvalve ning kontrolli.

Sisekontrollijuht kuulub Hansabussi juhtkonda, osaledes aktiivselt ettevõtte arengusuundade väljatöötamisel ning elluviimisel.

Töö täpsem kirjeldus:

  • järelevalve- ja turvakontseptsiooni väljatöötamine
  • järelevalve teostamine kütusekulu ja tarbimise üle
  • järelevalve teostamine piletitulu ja laekumiste üle
  • juhendite ja protseduurireeglite koostamine, rakendamine ja täitmise järelevalve
  • töötajate värbamisprotsessis osalemine
  • kvaliteedistandardite täiendamine ja täitmise järelvalve

Ootused kandidaadile

  • juriidiline– või majandusalane kõrgharidus
  • edukas juhtimiskogemus järelevalve või õiguskaitse organites
  • väga hea analüütiline mõtlemine ja planeerimis- ning organiseerimisoskus
  • selge eneseväljendusoskus kõnes ja kirjas
  • hea inglise ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • noort ja sõbralikku kollektiivi
  • koolitus- ja arenguvõimalusi
  • motiveerivat töötasu
  • karjääri võimalusi kiiresti arenevas ettevõttes

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos motivatsioonikirja ja palgasooviga (bruto) hiljemalt 14.05 k.a.

Tööpakkumise number
#66184