Värsked tööpakkumised

Sisekontrolli spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 107328

Tööpakkumise number

107328

Töö kirjeldus

Sisekontrolli spetsialisti ülesanneteks on siseauditi läbiviimine BLRT Grupp firmades finantsjuhtimise ja finantsarvestuse, ressursside kasutamise ning tegevuse tulemuslikkuse valdkonnas.

Nõudmised kandidaadile

kõrgharidus majanduse, õiguse või tehnika erialal
vähemalt üheaastane majandusalane töökogemus, soovitavalt raamatupidamise, auditeerimise või finantsvaldkonnas
laitmatu reputatsioon, ausus ja distsipliin
siseaudiitori tööks vajalikud võimed ja isikuomadused
vene ja inglise keele oskus
hea arvuti kasutamise oskus, s.h andmeanalüüsioskus
analüüsi- ja sünteesivõimelisus
koostöövalmidus ja meeskonnatöö oskus
väga hea kuulamis-, kirjutamis- ja kõnelemisoskus

Omalt poolt pakume vastutusrikast ja huvitavat tööd professionaalses ning sõbralikus meeskonnas, sise- ning väliskoolitusi, sooritamaks CIA eksamit, arenguvõimalusi rahvusvahelisel tasandil, motiveerivat töötasu, tasemel töötingimusi.

Lisainfo

Palun saada koos CV-ga ka oma kaaskiri, kus on kirjas Teie palgasoov.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. mai 2007
Kuulutus sisestati:
8. mai 2007

BLRT Grupp AS on üks Eesti suurimaid tööstusettevõtteid. Ettevõtte missiooniks on suurendada oma konkurentsivõimet Balti mere regiooni laevaehituse ja remondi turul, olla edukas Eesti riigilaevastiku ehituse ja remondi riigihangete konkurssidel.