Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #123200

Sisekontrolli spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaupluse vara vastu suunatud õigusrikkumiste ennetamine, tuvastamine, analüüsimine ja käsitlemine
kaupluses kehtivate personali ja kauba liikumisega seonduvate normdokumentide ja protseduurireeglite täitmise kontrollimine ja analüüsimine

Ootused kandidaadile

vähemalt kesk-/ keskeriharidus
eelnev sisekontrollialane töökogemus
hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
koostöövalmidus
hea planeerimis- ja analüüsivõime
iseseisvus ja otsustusjulgus
arvuti kasutamise oskus
stressitaluvus
valmisolek töölähetusteks

vaheldusrikast ja huvitavat tööd sõbralikus ja toetavas meeskonnas
tööd stabiilses ja pidevalt arenevas jaekaubandusettevõttes
kaasaegset töökeskkonda
koolitus- ja enesetäiendamisvõimalusi
ametiautot

Tööpakkumise number
#123200

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2007
Kuulutus sisestati:
11. september 2007

Selver on Eesti ja Läti linnades tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri ketti kuulub 23 kauplust. Selver annab tööd ligi 2400 inimesele kogu Eestis.

Vaata rohkem