Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #92501

Sisekommunikatsiooni peaspetsialist(asenduskoht)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime inimest lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asemele määratud tähtajaks!

  • Sisekommunikatsioonisüsteemi arendamine ja koordineerimine;
  • Ameti teenistujate teavitamisele suunatud tegevuskavade väljatöötamine, elluviimine ja ajakohastamine;
  • Ameti teenistujate arvamusuuringute planeerimise, läbiviimise, analüüsi ja hindamise korraldamine;
  • Ametisiseste infokandjate toimetamine;
  • Ametisiseste ürituste läbiviimise koordineerimine.

Ootused kandidaadile

  • kommunikatsiooni- või avaliku halduse alane kõrgharidus;
  • eelnev töökogemus ametikoha töövaldkonnas või MTA-s vähemalt 1 aasta;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ning inglise ja vene keel oskus kesktasemel koos ametialase sõnavara valdamisega;
  • väga hea suhtlemisoskus ja organiseerimisvõime;
  • hea eneseväljendusoskus;
  • koostöö- ning analüüsivõime;
  • tööks vajalik arvutioskus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja rutiinivaba tööd;
  • eneseteostust ja arenguvõimalust;
  • täiendkoolitust;
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Tööpakkumise number
#92501

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2007

Maksu- ja Tolliamet on Rahandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mis tegeleb riigieelarve tulude laekumise tagamisega riiklike maksude ja tollitulude osas, ühiskonna ja seadusliku majandustegevuse kaitsmisega, riigi maksu- ja tollipoliitikast juhinduva maksu- ja tollikorralduse elluviimisega, maksuseaduste, tollieeskirjade ja muude õigusaktide täitmise kontrollimisega ning isikute teenindamisega maksukohustuse ja tolliformaalsuste täitmisel.

Vaata rohkem