Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70749

Sisejulgeolekupoliitika osakonna päästepoliitika büroo õigusnõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • valdkonna õigusaktide eelnõude koostamine, menetlemine ja ettevalmistamine Vabariigi Valitsusele esitamiseks
  • ministeeriumile kooskõlastamiseks esitatud õigusaktide eelnõude läbivaatamine ja ministeeriumi seisukoha kujundamine
  • õigusliku hinnangu andmine valdkonda puudutavates küsimustes

Ootused kandidaadile

  • õigusalane kõrgharidus
  • eelnev töökogemus juriidilist ettevalmistust nõudval ametikohal
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel
  • koostöövõime, hea eneseväljendusoskus
  • kõrge analüüsi- ja otsustusvõime, korrektsus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • häid võimalusi täiendkoolituseks
  • kaasaegset töökeskkonda ning sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb Siseministeeriumi ja tema valitsemisala tegevusvaldkonna tundmine ja eelnev kogemus õigusaktide väljatöötamisel.

Tööpakkumise number
#70749