Sisejulgeolekupoliitika osakonna päästepoliitika büroo õigusnõunik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119757

Tööpakkumise number

119757

Töö kirjeldus

Õigusnõuniku peamisteks tööülesanneteks on päästevaldkonna õigusaktide väljatöötamine ja õigusaktide eelnõude vastavuse tagamine seadustele, Euroopa Liidu õigusele ning teistele õigusaktidele.

Nõudmised kandidaadile

• juriidiline kõrgharidus
• soovitavalt töökogemus juriidilist ettevalmistust nõudval ametikohal
• teadmised riigiõigusest, Euroopa Liidu õigusest ja õigusloome protsessist
• eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel
• analüüsi- ja planeerimisoskus
• täpsus, korrektsus
• huvi päästevaldkonna vastu

Omalt poolt pakume mitmekülgset ja väljakutseterikast tööd toetava meeskonnaga riigiasutuses, häid võimalusi ametialaseks täiendkoolituseks, stabiilset teenistussuhet ja avaliku teenistuse seadusest tulenevaid hüvesid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
24. august 2007
Kuulutus sisestati:
16. august 2007

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 14 000 inimese. Ühendades endas regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise, rahvastikutoimingute korraldamise kui ka riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.