Sisejulgeolekupoliitika osakonna korrakaitse- ja kriminaalpoliitika büroo ÕIGUSNÕUNIK

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 104411

Tööpakkumise number

104411

Töö kirjeldus

• korrakaitse- ja kriminaalpoliitika valdkonna õigusaktide väljatöötamine
• õigusaktide eelnõude vastavuse tagamine seadustele, Euroopa Liidu õigusele ning teistele õigusaktidele

Nõudmised kandidaadile

• juriidiline kõrgharidus
• soovitavalt töökogemus juriidilist ettevalmistust nõudval ametikohal
• teadmised riigiõigusest, Euroopa Liidu õigusest ja õigusloome protsessist
• eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel
• analüüsi- ja planeerimisoskus
• täpsus, korrektsus

Omalt poolt pakume mitmekülgset ja väljakutseterikast tööd toetava meeskonnaga riigiasutuses, häid võimalusi ametialaseks täiendkoolituseks, avaliku teenistuse seadusest tulenevaid hüvesid ja konkurentsivõimelist töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
2. mai 2007
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2007

Sisejulgeolekupoliitika osakond on Siseministeeriumi struktuuriüksus, mille põhiülesandeks on riigi sisejulgeolekupoliitika väljatöötamine.