Sisejulgeolekupoliitika osakonna korrakaitse- ja kriminaalpoliitika büroo NÕUNIK

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 104400

Tööpakkumise number

104400

Töö kirjeldus

• korrakaitse- ja kriminaalpoliitika valdkonna tegevuse analüüsimine ja strateegiline arendamine
• valdkonna poliitikate ja õigusaktide väljatöötamise protsessis osalemine
• valdkonna väliskoostöös osalemine

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus
• korrakaitse valdkonna ja sellega seonduva seadusandluse tundmine
• eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel
• hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
• analüüsi- ja planeerimisoskus
• orienteeritus koostööle

Omalt poolt pakume mitmekülgset ja väljakutseterikast tööd toetava meeskonnaga riigiasutuses, häid võimalusi ametialaseks täiendkoolituseks, avaliku teenistuse seadusest tulenevaid hüvesid ja konkurentsivõimelist töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
2. mai 2007
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2007

Sisejulgeolekupoliitika osakond on Siseministeeriumi struktuuriüksus, mille põhiülesandeks on riigi sisejulgeolekupoliitika väljatöötamine.