Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220439

SISEJULGEOLEKU INSTITUUDI MAGISTRIPROGRAMMI JUHT (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Magistriprogrammi juhi tööülesannete hulka kuulub:
magistriõppe korraldamine ja arendamine;
magistriprogrammi arendusprojektide (sh piiriüleste) koostamine ning juhtimine;
Avatud Akadeemia töö korraldamine;
õppeprotsessis osalejate nõustamine õppekorralduslikes küsimustes;
magistriõppe ja Avatud Akadeemia raames rahvusvahelise koostöö korraldamine.

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • magistrikraadi (soovitavalt andragoogika või haridusjuhtimine);
  • eesti keele ja inglise keele oskust kõrgtasemel (kõnes ja kirjas);
  • vähemalt 3-aastast töökogemust kõrgharidusvaldkonnas;
  • soovitavalt töökogemust sisejulgeoleku valdkonnas;
  • teadmised kõrghariduse nõuetest ja arengusuundadest;
  • rahvusvahelise koostöö kogemust;
  • projektijuhtimise kogemust või rahvusvahelises projektis osalemise kogemust;
  • teadmisi sisejulgeoleku valdkonna aktuaalsetest teemadest;
  • algatusvõimet, kohuse- ja vastutustundlikkust, süsteemsust, korrektsust, avatust, pingetaluvust, meeskonnatöövalmidust, abivalmidust, ladusat suhtlemisoskust.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • huvitavat tööd toredas meeskonnas ning arenevas töökeskkonnas;
  • õppimis- ja arenemisvõimalust;
  • töötasu 1 160,89 eurot kuus;
  • projektitegevuste raames lisatasu võimalus.

Lisainfo

Motivatsioonikirja, milles muu hulgas kirjeldatud seotus sisejulgeoleku valdkonnaga, ja CV märgusõnaga “magistriprogrammi juht” palume saata enne 06. märtsi 2011 aadressil Sisekaitseakadeemia, Kase 61, 12012 Tallinn, faksil 696 5343 või CV-Keskuse kaudu. Lisainfot Sisekaitseakadeemia kohta leiate www.sisekaitse.ee

Tööpakkumise number
#220439

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. märts 2011
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2011

Sisekaitseakadeemia on siseministeeriumi haldusala kõrgkool, mis valmistab kutse-, kõrg- ja magistrihariduse tasemel ette spetsialiste laiale ringile sisejulgeolekuasutustele. Viime neis valdkondades läbi ka teadus- ja arendustööd ning pakume juba töötavatele spetsialistidele täiendkoolitust kõigis erialastes küsimustes.

Vaata rohkem