Värsked tööpakkumised

Sisejärelvalve spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 68010

Tööpakkumise number

68010

Töö kirjeldus

• sisejuurdluste läbiviimine ja kahjujuhtumite menetlemine, sellekohase statistika kogumine, süstematiseerimine ja analüüsimine
• töötajate tegevuse seaduslikkuse kontrollimine, sh distsiplinaarsüütegude menetlemine
• töökorralduse ja tegevuste vastavuse kontrollimine sisemistele protseduurireeglitele ja kehtivatele õigusaktidele
• sisekontrollisüsteemi toimivuse hindamine ning õigusrikkumiste ennetamise, tõkestamise ja avastamise eesmärgil vajalike parandusettepanekute tegemine

Nõudmised kandidaadile

• juriidilist, politsei- või majandusalast kõrgharidust
• suutlikkust määratleda probleeme ja neile lahendusi pakkuda
• head analüütilist mõtlemist, planeerimis- ja organiseerimisoskust
• kõrget pingetaluvust, otsustus- ja vastutusvõimet
• ausust ja kõrgeid eetilisi tõekspidamisi
• head suhtlemis- ja veenmisoskust
• väga head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust

kasuks tuleb:
• riskijuhtimise üldiste põhimõtete ja seadusandluse tundmine
• eelnev töökogemus õigusalal või korrakaitseorganites

Ettevõte pakub

• vastutusrikast tööd arenevas ja muutuvas ettevõttes
• eneseteostusvõimalust
• täiendkoolitust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
23. mai 2006

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohale toimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.