Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69878

Siseauditi üksuse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • panga põhitegevusega seotud protsesside/valdkondade regulaarne monitooring ja kontroll
  • siseauditi üksuse juhi abistamine auditite planeerimisel ja läbiviimisel

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus või selle omandamine (soovitavalt majandusalane)
  • analüütilise mõtlemise võime
  • hea eneseväljendusoskus nii kõnes kui kirjas
  • vene või inglise keele oskus
  • soov pidevaks enesetäiendamiseks

  • oma meeskonnaliikmetele sõbralikku ja stabiilset töökeskkonda;
  • selget vastutuspiiri ja arenemisvõimalust;
  • ametialast koolitust;
  • hoolib oma töötajate tervisest ning väärtustab ühisüritusi

Tööpakkumise number
#69878