Värsked tööpakkumised

Siseauditi osakonna siseaudiitor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 171805

Tööpakkumise number

171805

Töö kirjeldus

• auditeeriva asutuse ülesannete täitmine Solidaarsusprogrammi alamprogrammides (Pagulasfond, Välispiirifond, Tagasipöördumisfond) ning muuhulgas auditi strateegia, metoodika, auditeerimise kava ja aruannete koostamine ning nende Euroopa Komisjonile esitamine;
• juhtimis- ja kontrollisüsteemide auditite ning projektiauditite läbiviimine Solidaarsusprogrammi alamprogrammide ning elukeskkonna arendamise rakenduskava osas.

Nõudmised kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui
• omad kõrgharidust soovitavalt majanduse, rahanduse või juhtimise valdkonnas;
• sul on vähemalt üheaastane eelnev töökogemus avalikus teenistuses või töötamisel audiitorina;
• valdad eesti keelt kõrgtasemel ning inglise keelt vähemalt kesktasemel;
• sind iseloomustab hea analüüsivõime, ausus, täpsus, pingetaluvus ja sihikindlus ning sa oled koostööaldis ja hea suhtlemisoskusega.

Kasuks tulevad teadmised Euroopa Liidu struktuurifondidest ja inglise keele valdamine kõrgtasemel.

Ettevõte pakub

Pakume sulle
• huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis;
• sõbralikku töökollektiivi;
• suhtlemisvõimalust Euroopa Liidu institutsioonidega.

Lisainfo

Ametikoha ametijuhendiga saad tutvuda Siseministeeriumi koduleheküljel aadressil

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pikk 61, Tallinn.

Kandideerimiseks palume sul CV Keskuse vahendusel saata motiveeritud sooviavaldus ja elulookirjeldus koos palgasooviga.

Lisainformatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5263 (Siiri Antsmäe, siseauditi osakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2009

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 14 000 inimese. Ühendades endas nii riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.