Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140519

Siseauditi osakonna siseaudiitor (tähtajaliselt kuni 31.12.2015)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meil tööl olles täidad Sa INTERREG Eesti-Läti piiriülese koostööprogrammi Auditeeriva Asutuse ülesandeid. Sa korraldad ja juhid programmi Audiitorite Grupi tööd. Sa koostad auditi strateegia, metoodika, auditeerimise kava ning aruanded ja esitad need Euroopa Komisjonile. Samuti viid Sa läbi juhtimis- ja kontrollisüsteemide auditit ning auditeerid projekte.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on akadeemiline kõrgharidus soovitavalt majanduse, rahanduse või juhtimise valdkonnas. Sa valdad eesti ja inglise keelt kõrgtasemel. Sind iseloomustab hea analüüsivõime, ausus, täpsus, pingetaluvus ja sihikindlus ning Sa oled koostööaldis ja hea suhtlemisoskusega. Kasuks tulevad teadmised Euroopa Liidu struktuurifondidest ning sarnane töökogemus.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, rohket rahvusvahelise suhtlemise võimalust, sõbralikku töökollektiivi ja konkurentsivõimelist töötasu (28 000 bruto).

Lisainfo

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pikk 61, Tallinn.

Tööpakkumise number
#140519

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2008

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 14 000 inimese. Ühendades endas riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise ning rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.

Vaata rohkem