Siseauditi osakonna siseaudiitor (asendaja lapsehoolduspuhkuse ajaks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191534

Tööpakkumise number

191534

Töö kirjeldus

Töö sisuks on 2007-2013 Euroopa territoriaalse koostöö programmide (Eesti-Läti piiriülese koostöö programm, Eesti-Läti-Venemaa piiriülese koostöö programm, Central Baltic IVA ja Baltic Sea Region Programm) auditeerimisalaste ülesannete täitmine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui

  • Sul on magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon;
  • Sa oled töötanud avalikus teenistuses ja (sise)audiitorina vähemalt 1 aasta;
  • Sul on soovitavalt eelnev töökogemus majanduse, rahanduse või juhtimise valdkonnas ning EL Struktuurifondide programmide rakendamise alal;
  • valdad eesti- ja inglise keelt (suuline ja kirjalik väljendusoskus) kõrgtasemel;
  • Sind iseloomustab hea suhtlemisoskus ja iseseisva töö tegemise soov;
  • Sa oled valmis käima sise- ja välislähetustel.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis;
  • sõbralikku ja kokkuhoidvat töökollektiivi;
  • suhtlemisvõimalust rahvusvaheliste partneritega.

Lisainfo

Ametikoha ametijuhendiga saad tutvuda Siseministeeriumi koduleheküljel aadressil

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pikk 61, Tallinn.

Kandideerimiseks palume Sul saata CV koos palgasooviga.

Lisainformatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5253 (Anna Di Gregorio, siseauditi osakonna koosseisuväline siseaudiitor) ja 612 5263 (Siiri Antsmäe, siseauditi osakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
7. märts 2010
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2010

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 11 000 inimese. Ühendades endas nii riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.