Värsked tööpakkumised

Siseauditi osakonna osakonnajuhataja asetäitja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188344

Tööpakkumise number

188344

Töö kirjeldus

Siseauditi osakonna osakonnajuhataja asetäitja ametikoha eesmärgiks on siseauditi alase tegevuse koordineerimine, auditite läbiviimise juhtimine Siseministeeriumis ja selle valitsemisala asutustes ning EL fondidega seotud auditeerimisfunktsioonide koordineerimine.

Töö sisu
• ministeeriumi valitsemisala asutuste siseauditi alase tegevuse koordineerimises osalemine sh juhendite koostamine;
• auditite ja konsultatsiooniteenuste läbiviimine;
• läbiviidud auditite üle järelevalve teostamine;
• erinevate EL fondide (Euroopa territoriaalse koostöö programm, Solidaarsusfond, Struktuurivahendid) auditeeriva asutuse või audiitorite grupi töös osalemine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui
• Sul on kõrgharidus (soovitavalt magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon);
• Sa oled töötanud avalikus teenistuses ja (sise)audiitorina vähemalt 2 aastat;
• Sul on väga head teadmised IIA siseauditi standarditest;
• valdad eesti- ja inglise keelt (suuline ja kirjalik väljendusoskus) kõrgtasemel;
• Sul on väga hea arvutikasutamise oskus (MS Office);
• Sind iseloomustab kohusetunne, pingetaluvus, otsustusvõime ja väga hea analüüsioskus;
• Sul on soov läbida CGAP eksam.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
• huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis;
• sõbralikku ja kokkuhoidvat töökollektiivi;
• head töökeskkonda.

Lisainfo

Ametikoha ametijuhendiga saad tutvuda Siseministeeriumi koduleheküljel aadressil

Sinu töökoht saab olema Siseministeeriumis aadressil Pikk 61, Tallinn.

Kandideerimiseks palume Sul saata CV ja motiveeritud sooviavaldus koos palgasooviga.

Lisainformatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5263 (Siiri Antsmäe, siseauditi osakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 5012 (Sirli Luik, personaliosakonna peaspetsialist).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
27. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2009

Siseministeerium koos oma valitsemisalaga on Eesti suurim avaliku sektori asutus, kus töötab üle 11 000 inimese. Ühendades endas nii riigi sisejulgeoleku tagamiseks vajaliku, regioonide stabiilsuse ja jätkusuutliku arengu võimaluste loomise, usuasjadega tegelemise kui ka rahvastikutoimingute korraldamise, on meie ühiseks missiooniks koostöös suurendada turvalisust ja luua tingimused stabiilseks arenguks kogu Eestis.