Värsked tööpakkumised

Siseauditi osakonna nõunik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 21478

Tööpakkumise number

21478

Töö kirjeldus

Ametikoha põhiülesandeks on sõltumatu hinnangu andmine Riigikantselei ja tema hallatavate asutuste sisekontrolli, aruandluse ja tegevuse tulemuslikkuse kohta ning õigeaegse ja objektiivse teabe tagamine kehtestatud nõuetest kõrvalekaldumiste ning ressursside kasutamise seaduslikkuse, säästlikkuse ja tõhususe põhimõtete rikkumise kohta.

Nõudmised kandidaadile

- akadeemiline kõrgharidus;
- vähemalt kuuekuuline teenistus vanemametnike põhigruppi kuuluval või valitaval ametikohal riigi- või kohaliku omavalitsusüksuse ametiasutuses või töökogemus muul tööl ametikoha töövaldkonnas 2 aastat;
- IIA ja INTOSAI standardite ning “Siseauditi hea tava” ja teiste Eesti avaliku sektori siseauditi alaste juhendmaterjalide hea tundmine, auditeerimist reguleerivate õigusaktide, raamatupidamise seaduse, riigihanke seaduse ja riigieelarve seaduse tundmine ning oskus rakendada neid teadmisi praktilises tegevuses;
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja kahe võõrkeele (sh inglise keel) oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
- algatusvõime ja loov mõtlemine, loogilise mõtlemise ja süstematiseerimisoskus, oskus üldistada ja luua süsteeme ning mudeleid.

Omalt poolt pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd, häid töötingimusi, arenguvõimalusi ning palka 9000 krooni (võimalikud “Avaliku teenistuse seadusest” tulenevad lisatasud ja tulemuspalk).

Lisainfo

NB! Kandideerimiseks tuleb lisaks elektroonilisele CV-le saata paberkandjal järgmised dokumendid: avaldus, tunnistuse või diplomi koopia vajaliku hariduse kohta ja omakäeline kinnitus, et kandidaat vastab teenistusse astumiseks seaduses sätestatud nõuetele. Dokumendid saata hiljemalt 23. maiks 2003.a Riigikantselei konkursi- ja atesteerimiskomisjonile aadressil Rahukohtu 3, Tallinn 15161. Lisainfo telefonil 693 5820. Konkursi-ja atesteerimiskomisjoni koosolek toimub 28. mail 2003. a. kell 9.00 Tallinnas, Rahukohtu 3. Konkursikuulutuse tekst ning lisateave kandidaatidele esitatavate nõuete kohta on avaldatud ametlikus väljaandes Ametlikud Teadaanded, ajalehe “Äripäev” 8.mai 2003. a numbris (http://www.aripaev.ee).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
22. mai 2003
Kuulutus sisestati:
9. mai 2003

Riigikantselei on Vabariigi Valitsuse juures olev valitsusasutus, kes täidab seadusest tulenevaid ja Vabariigi Valitsuse poolt seaduse alusel antud ülesandeid.