Värsked tööpakkumised

Siseauditi-ja järelevalveosakonna peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172452

Tööpakkumise number

172452

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
*infoturbesüsteemi ISKE elluviimine, ajakohastamine ja selle täitmise kontrollimine;
*võrguliikluse analüüs ja dokumenteerimine;
*infosüsteemi kasutajate nõustamine infoturbealal;
infoturbe vajaduste analüüsimine ja dokumenteerimine;
*asutuse IS-audiitorkontrollide sooritamine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadile esitatavad nõuded:
* IT alane kõrgharidus (võib olla omandamisel);
* hea suhtlemis- ja väljendusoskus, kõrge pingetaluvus;
* eesti keele ja ühe võõrkeele valdamine kõnes ja kirjas;
* korrektsus, täpsus, otsustus- ja vastutusvõime.

* huvitavat ja vastutusrikast tööd kiirelt arenevas ja kaasaegses töökeskkonnas;
* tööks vajalikku väljaõpet ja täiendkoolitust;
* toetavat ja professionaalset kollektiivi:
* toetavat ja professionaalset kollektiivi

Lisainfo

Kui töö tundub huvitav ja arvad, et oled sobiv kandidaat, siis saada oma elulookirjeldus ja kandideerimise avaldus koos palgasooviga 31.01.2009.a.aadressile ARK, Mäepealse 19, Tallinn 12618
Lisainfo telefonil 6201 347 Meeme Peters
Tahad meist enamat teada, siis vaata meie kodulehekülge www.ark.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2009

ARK on kiiresti arenev ja uuendustele avatud organisatsioon. Pakume oma klientidele liiklusregistri alaseid teenuseid alates juhtimisõiguse taotlejate eksamineerimisest, juhilubade väljastamise ja vahetamisega seotud toiminguid ning kõik sõidukite liiklusregistrisse kandmisega seonduvat. Samuti on meie tegevuse eesmärgiks ohutu liikluse ning keskkonnasäästlike hoiakute kujundamisele kaasaaitamine. Oleme tööandjaks 300-le tublile inimesele üle Eesti.