Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28028

Siseauditi büroo finantsauditi talituse peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- auditite läbiviimine Politseiametis ja tema halduses olevates asutustes;
- raamatupidamisaruannete õigsuse ja usaldusväärsuse hindamine;
- varade säilivuse tagamise hindamine;
- majandustehingute seaduslikkuse, otstarbekuse ja säästlikkuse hindamine;
- hinnangu andmine hangete teostamise vajalikkusele, kokkuhoidlikkusele ja seaduslikkusele;
- majandusnäitajate analüüsimine;
- eesmärkide saavutamist mõjutavate riskide analüüsimine ja hindamine;
- Politseiameti ja tema halduses olevate asutuste juhtkondade nõustamine sisekontrolli- ja juhtimissüsteemi loomisel ja täiustamisel.

Ootused kandidaadile

- riiklikult tunnustatud majandusalane kõrgharidus;
- vähemalt 3aastane töökogemus rahandusvaldkonnas (soovitavalt pearaamatupidajana);
- finantsjuhtimise ja -arvestuse põhimõtete tundmine (kasuks tuleb avaliku sektori finantsarvestuse põhimõtete tundmine);
- hea eneseväljendusoskus kõnes ja kirjas;
- hea analüüsivõime;
- korrektsus ja kohusetundlikkus;
- initsiatiivikus;
- koostöövalmidus;
- eesti keele oskus kõrgtasemel, soovitavalt vene keele oskus kesktasemel ja inglise keele oskus algtasemel;
- hea arvuti kasutamise oskus;
- valmisolek paaripäevasteks tööalasteks lähetusteks.

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vaheldusrikast tööd suures organisatsioonis;
- eneseteostamise võimalust;
- õppimis- ja arenguvõimalusi;
- iseseisvat ja loomingulist tööd;
- võimalust kaasa aidata süsteemide täiustamisele ja organisatsiooni eesmärgipärasele arengule;
- konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Jaan Tedder, tel 612 3189, jaan.tedder@pol.ee

Tööpakkumise number
#28028