Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #93574

Siseaudiitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sotsiaalkindlustusameti finants- ja tegevusriskide auditeerimine sh majandusaasta aruande auditeerimine;
Sotsiaalkindlustusameti sisekontrolli süsteemi analüüsimine ja parandusettepanekute tegemine.

Ootused kandidaadile

analüüsi- ja sünteesivõime
hea arvuti kasutamisoskus
rahandus- või majandusalane kõrgharidus
sisekontrolli tegevuse tundmine
väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
riigikeele oskus kõrgtasemel
inglise keele oskus vähemalt kesktasemel
valmidus meeskonnatööks
kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime
vähemalt aastane majandusalane töökogemus soovitavalt raamatupidamise, auditeerimise või finantsvaldkonnas

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekülgset tööd meeldivas kollektiivis
eneseteostamisvõimalust
koolitust ja enesetäiendust

Tööpakkumise number
#93574

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Kuni 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. märts 2007
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem