Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #43425

Siseaudiitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sotsiaalkindlustusamet võtab tööle siseauditiosakonda konkursi korras
siseaudiitori, kelle peamiseks ülesandeks on vastavuse auditite ja finantsauditite läbiviimine sotsiaalkindlustussüsteemis

Ootused kandidaadile

* kõrgharidus, soovitavalt majanduse alane;
* teadmised avaliku sektori raamatupidamisest ja finantsjuhtimisest;
* hea analüüsivõime;
* koostööoskus;
* hea suuline ja kirjalik väljendusoskus;
* arvuti kasutamisoskus;
* vene ja inglise keele oskus vähemalt kesktasemel.

Ettevõte pakub

* täiendkoolitust;
* huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
* avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi;
* stabiilset teenistust avalikus sektoris ja riigiteenistuja palgatingimusi.

Lisainfo

Kasuks tulevad: *siseauditi hea tava tundmine; *eelnev siseauditi alane töökogemus;
*sotsiaalkindlustusalaste õigusaktide tundmine.

Tööpakkumise number
#43425

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: 7000 - 9000 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem