Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #122277

Siseaudiitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sotsiaalkindlustusameti finants- ja tegevusriskide auditeerimine (sh majandusaasta aruande auditeerimine);
  • Sotsiaalkindlustusameti sisekontrolli süsteemi analüüsimine ja parendusettepanekute tegemine.

Ootused kandidaadile

  • riiklikult tunnustatud kõrgharidus majanduse erialal;
  • teadmised raamatupidamisest ja finantsjuhtimisest, vähemalt ühe aastane majandusalane töökogemus soovitavalt raamatupidamise, auditeerimise või finantsvaldkonnas;
  • riigikeele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel;
  • hea arvuti kasutamise oskus;
  • kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime;
  • koostöövalmidus ja meeskonnatöö oskus;
  • analüüsi- ja sünteesivõime;
  • väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd meeldivas kollektiivis;
  • eneseteostamisvõimalust;
  • koolitust ja enesetäiendust.

Lisainfo

Kasuks tuleb

  • töökogemus siseauditi valdkonnas.

Tööpakkumise number
#122277

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
17. september 2007
Kuulutus sisestati:
4. september 2007

Sotsiaalkindlustusamet võtab tööle siseauditiosakonna siseaudiitori

Vaata rohkem