Värsked tööpakkumised

Siseaudiitor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 33288

Tööpakkumise number

33288

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

• teostada riskide juhtimist ja hindamist
• analüüsida ja hinnata asutuse sisekontrollisüsteeme
• hinnata finants- ja tegevusalase informatsiooni usaldusväärsust ja täielikkust
• hinnata põhitegevusega seotud tegevuste efektiivsust ja tõhusust
• hinnata finantseeritavaid keskkonnaprojekte sisekontrolli seisukohast
• hinnata organisatsiooni tegevusi vastavalt seadusandlusele, regulatsioonidele ja lepingutele

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:

• majandus-, finantsalast või juriidilist kõrgharidust
• vähemalt 2 aastast töökogemust audiitori või sisekontrolli spetsialistina
• rahvusvahelist üldtunnustatud siseauditi standardite (IIA, INTOSAI) ja siseauditi hea tava tundmist
• väga häid teadmisi finantsjuhtimisest ja -arvestusest ning auditeerimist reguleerivatest õigusaktidest
• initsiatiivikust ning positiivset eluhoiakut
• väga head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust
• analüüsivõimet ning kontseptuaalset mõtlemisoskust
• valmidust meeskonnatööks ja head läbirääkimisoskust
• väga head eesti keele ning head inglise keele oskust, suhtltasandil vene keele oskust
• arvutikasutamisoskust lõppkasutaja tasemel

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume:

• väljakutset loodaval ametikohal
• huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis
• asjalikku töökollektiivi ja meeldivat töökeskkonda
• erialast täiendkoolitust ja enesearendamisvõimalusi õppivas meeskonnas
• konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. august 2004
Kuulutus sisestati:
5. august 2004

Sihtasutus Keskkonnainvesteeringute Keskus on finantsasutus, mis vahendab riigieelarvelisi ja EL struktuurifondide ning välisabiprogrammide vahendeid keskkonnasektori projektide elluviimiseks