Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71303

Siseaudiitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Siseauditi osakonna põhiülesanneteks on teostada siseauditeid ministeeriumis ja ministeeriumi valitsemisalas, et anda sõltumatu hinnang nende tegevuse seaduslikkuse, sihipärasuse ja tõhususe kohta, koordineerida ministeeriumi ja ministeeriumi valitsemisala siseauditialast tööd ning teha ettepanekuid sisekontrollisüsteemide täiustamiseks.

Siseaudiitori ülesanneteks on siseauditite läbiviimine Põllumajandusministeeriumis ning tema valitsemisala asutustes spetsialiseerumisega riiklike ja välisabi vahendite kasutamise seaduslikkuse ja sihipärasuse hindamisele.

Nõudmised kandidaadile

KANDIDAADILT EELDAME:
- riiklikult tunnustatud bakalaureuse kraadile vastavat haridustaset (majanduse, õiguse või avaliku halduse valdkonnas);
- auditi ja sisekontrolli valdkonna head tundmist;
- IIA (Institute of Internal Auditors) ja INTOSAI (International Organization of Supreme Audit Institutions) standardite head tundmist;
- riigikorraldust, avalikku teenistust ja Põllumajandusministeeriumi tegevust reguleerivate õigusaktide tundmist;
- siseauditi või sisekontrolli alast töökogemust;
- väga head eneseväljendamisoskust (suuline ja kirjalik);
- head analüüsi- ja süstematiseerimisoskust;
- head arvuti kasutamise oskust;
- head inglise keele oskust.

EELISE ANNAB:
- teadmised Euroopa Liidu õigussüsteemist ja selle rakendamisest.

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME:
- tööalast täienduskoolitust;
- töökohta arenevas ja positiivses meekonnas;
- avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi, sh õppelaenu kustutamine, 35-päevane põhipuhkus, lisatasu ja lisapuhkus teenistusstaaži eest.

Lisainfo

CV ja avaldus koos palgasooviga esitada Põllumajandusministeeriumi personaliosakonnale aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või faksi teel numbril 6 256 200 hiljemalt 28. juuliks 2006. a.

Täpsemat teavet saab telefonidel 6 256 215 ja 6 256 159.

Tööpakkumise number
#71303

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
28. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2006

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.

Vaata rohkem