Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57647

Siseaudiitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Siseaudiitori põhiülesandeks on siseauditite (finants-, tulemus-, vastavus-, süsteemi- ja järelauditid) läbiviimine ministeeriumis ning ministeeriumi valitsemisalas olevates valitsusasutustes ja hallatavates riigiasutustes.

Ootused kandidaadile

-akadeemiline kõrgharidus majanduse, õiguse või avaliku halduse valdkonnas,
-töökogemus ametikoha valdkonnas,
-eesti keele oskus kõrgtasemel, hea inglise keele suuline ja kirjalik oskus,
-IIA standardite ja “Siseauditi hea tava” tundmine,
-auditeerimist reguleerivate õigusaktide, raamatupidamise seaduse, riigihanke seaduse ja riigieelarve seaduse hea tundmine ning oskus rakendada neid teadmisi praktilises tegevuses,
-väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus (suuline ja kirjalik),
-hea arvuti kasutamise oskus,
-analüütiline mõtlemine (probleemianalüüs), oskus planeerida oma tööd ja määratleda prioriteete,
-algatusvõime ja loovus,
-otsustus- ja vastutusvõime,
-iseseisvus (töö organiseerimine) ja täpsus,
-enesekindlus, kohusetundlikkus ja veenvus.

Kasuks tulevad teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest ja organisatsiooni struktuurist ning Euroopa Liidu õigussüsteemist ja selle rakendamisest.

Ettevõte pakub

-enesearendamise võimalusi,
-kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda,
-avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Lisainfo

Avaldus ja CV koos palgasooviga esitada Põllumajandusministeeriumi personalibüroole aadressil Lai 39/41, 15056 Tallinn või faksi teel numbril 6 256 200 hiljemalt 23. jaanuaril 2006. a.

Täpsemat teavet saab telefonidel 6 256 177 ja 6 256 159.

Tööpakkumise number
#57647

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2006

Põllumajandusministeerium tegutseb Vabariigi Valitsuse 30. juuli 2004.a määruse nr 264 "Põllumajandusministeeriumi põhimäärus" alusel.
Ministeeriumi tegevuse eesmärk on luua tingimused Eesti maaelu, põllu- ja kalamajanduse jätkusuutlikuks ja mitmekesiseks arenguks, tagada ohutu ja nõuetekohane toit ja sööt ning hea loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse alane olukord maaelu-, põllumajandus- ja kalanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise ning toiduohutuse, loomatervise ja -kaitse ning taimetervise ja -kaitse nõuete väljatöötamise ja rakendamise korraldamise kaudu.

Vaata rohkem