Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126536

Siseaudiitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toetada sõltumatute hinnangute kaudu juhtkonda juhtimisotsuste tegemisel, viia läbi auditeid Päästeametis ja tema haldusalas

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt majandus- või rahandusalane)
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, kahe võõrkeele oskus kesktasemel
  • ametikohale vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus (tekstitöötlus, tabelarvutus)
  • riigi põhikorda, kodanike õiguste ja vabaduste, avaliku halduse organisatsiooni ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine
  • teadmised juhtimisest, finants- ja juhtimisarvestusest, raamatupidamisest ja finantsanalüüsist
  • valmisolek meeskonnatööks
  • hea pinge- ja stressitaluvus
  • väga hea suhtlemisoskus

  • huvitavat ja väljakutseterohket tööd professionaalses organisatsioonis
  • avalikust teenistusest lähtuvaid soodustusi ja kindlat sissetulekut
  • õppimis- ja arenguvõimalusi
  • meeldivat meeskonda

Lisainfo

Kasuks tuleb varasem töökogemus avalikus sektoris ja päästeala tundmine

Tööpakkumise number
#126536