Värsked tööpakkumised

Siseaudiitor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 52767

Tööpakkumise number

52767

Töö kirjeldus

kelle peamisteks tööülesanneteks on riskianalüüs, äriprotsesside ja sisemistest protseduuridest kinnipidamise auditeerimine, majandusinformatsiooni õigsuse ja sisekontrolli süsteemide toimimise hindamine ning parandusettepanekute tegemine äriprotsesside ja protseduuride tõhusamaks muutmiseks. Siseaudiitor suhtleb tihedalt kontserni ettevõtete siseaudiitorite ning juhatustega ning allub otse SOK kontserni Baltikumi direktorile.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:

• Kõrgharidust, soovitavalt majandusalast
• Väga head analüütilist mõtlemist, head planeerimis- ja organiseerimisoskust
• Täpsust, kohusetundlikkust, otsustus- ja algatusvõimelisust
• Head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust
• Väga head eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas
• Valmisolekut liikuvaks tööks

Pakume omalt poolt eneseteostusvõimalust rahvusvahelises kontsernis, huvitavat ja mitmekülgset tööd, meeldivat töökeskkonda, täiendkoolitust ja arenguvõimalusi ning konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Kasuks tulevad eelnev siseauditi alane töökogemus, teadmised infosüsteemide auditeerimise alal ning soome ja vene keele oskus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2005

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud 1997. aastast. MPS EESTI KLIENDIKS ON SOOME KAUBANDUSKONTSERN - SOK.

Soome kaubanduskontserni SOK kuuluvad Eestis AS Prisma Peremarket, Peugeot’d esindav AS Kommest Auto, OÜ Kommest Autokeskused ning Sokos Hotel Viru operaator AS Sokotel. Kaubanduskontsern SOK annab Baltikumis tööd ligi 1000 inimesele. Kontserni käive Baltikumis ulatus möödunud aastal kokku 2,4 miljardi kroonini. Sel aastal on kontserni prognoositav käive 3 miljardit krooni.

Seoses tegevuse arenguga on SOK KONTSERNI meeskonda oodatud SISEAUDIITOR.