https://www.cvkeskus.ee/167296

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167296

Siseaudiitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Siseaudiitori peamiseks ülesandeks on ministeeriumi ja allasutuste sisekontrollisüsteemide, aruandluse ja tegevuse tulemuslikkuse ning nõuetekohasuse analüüsimine, auditite läbiviimine ja nende tulemustest õigeaegne teavitamine.


Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

- majandusalane kõrgharidus;
- põhjalikud teadmised raamatupidamisest, finantsjuhtimisest ja –arvestusest;
- üldteadmised avalikust haldusest;
- laitmatu reputatsioon ja ausus;
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel;
- arvutikasutamisoskus.

Kasuks tuleb auditite läbiviimise kogemus.

Edukat kandidaati iseloomustab veel analüüsivõime, hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus, oskus eristada olulist ebaolulisest, oskus pidada läbirääkimisi ja töötada iseseisvalt.


Ettevõte pakub

- huvitavat ja mitmekesist tööd;
- erialast täiendkoolitust;
- konkurentsivõimelist palka ja tulemuspalka.


Lisainfo

Sooviavaldus ning CV palume saata hiljemalt 5. november 2008. a Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi personaliosakonda aadressil Harju tn 11, 15072 Tallinn või e-posti aadressil cv(ät)mkm.ee märksõnaks “Siseaudiitor”. Lisainfot on võimalik saada siseauditi osakonna juhataja Meeli Õismaa telefonil 625 6403või e-posti aadressil meeli.oismaa(ät)mkm.ee.


Tööpakkumise number
#167296

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
5. november 2008
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2008

CVKeskus.ee klient

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.

Vaata rohkem

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Siseaudiitor
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!