Värsked tööpakkumised

Siseaudiitor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119248

Tööpakkumise number

119248

Töö kirjeldus

Siseaudiitori peamiseks ülesandeks on ministeeriumi ja allasutuste sisekontrollisüsteemide, aruandluse ja tegevuse nõuetekohasuse analüüsimine, auditite läbiviimine ja nende tulemustest teavitamine; samuti struktuurivahendite auditeerimine.

Nõudmised kandidaadile

- majanduse, õiguse või avaliku halduse alane kõrgharidus;
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel;
- arvutikasutamisoskus;
- laitmatu reputatsioon ja ausus.

Kasuks tulevad:

- eelnev auditite läbiviimise kogemus;
- teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest ja õigussüsteemist.

Edukat kandidaati iseloomustab väga hea analüüsivõime, väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus, oskus eristada olulist ebaolulisest, oskus pidada läbirääkimisi ja töötada iseseisvalt, koostöövalmidus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

- huvitavat ja mitmekesist tööd;
- erialast täiendkoolitust;
- konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti;
- tööd avatud ja teotahtelises meeskonnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
10. september 2007
Kuulutus sisestati:
13. august 2007

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.