https://www.cvkeskus.ee/101909

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Siseaudiitor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 101909

Tööpakkumise number

101909

Töö kirjeldus

Siseauditi osakonna ülesanne on anda juhtkonnale kindlustunnet ja tagasisidet, kas nende poolt kasutusele võetud juhtimismeetmed ja -süsteemid on piisavad, kas esitatavad aruanded kajastavad tegelikkust, kas seadusi ja nende alamakte täidetakse korrektselt ning kas juhtide otsuseid viiakse ellu. Sideauditi tegevusulatuses on kõik ministeeriumi ja tema allasutuste tegevusvaldkonnad, süsteemid, protsessid, tehingud, kohustused, struktuuriüksused ja varad. Osakonna erilise tähelepanu all on raamatupidamisaruanded, finantstehingud ja põhiprotsessid, samuti Euroopa Liidu struktuurivahendite kasutamine.

Käesoleva konkursi raames otsitava siseaudiitori peamiseks ülesandeks on ministeeriumi ja allasutuste sisekontrollisüsteemide, aruandluse ja tegevuse tulemuslikkuse ning nõuetekohasuse analüüsimine, auditite läbiviimine ja nende tulemustest õigeaegne teavitamine.


Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt majanduse, õiguse või avaliku halduse alal);
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel;
  • väga hea analüüsi- ja üldistusvõime;
  • hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus, koostöövalmidus;
  • laitmatu reputatsioon ja ausus;
  • arvutikasutamisoskus.

Kasuks tuleb auditite läbiviimise kogemus.

Edukat kandidaati iseloomustab kohusetunne, arenguvalmidus, oskus eristada olulist ebaolulisest, oskus pidada läbirääkimisi ja töötada iseseisvalt.


Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd;
  • mitmekülgseid enesetäiendamise võimalusi;
  • tööd avatud ja teotahtelises meeskonnas.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
23. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
31. märts 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.