Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145759

Siseaudiitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Justiitsministeeriumi ja tema valitsemisala asutuste sisekontrolli süsteemide hindamine ja läbi parandusettepanekute nende täiustamine;
  • Justiitsministeeriumi ja tema valitsemisala tegevuse õiguspärasuse ja tulemuslikkuse hindamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt avaliku halduse või majanduse valdkonnas);
  • vähemalt aastane töökogemus (soovitavalt audiitorina, (finants)analüütikuna, raamatupidajana);
  • inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
  • hea arvuti kasutamise oskus (sh Exceli väga hea tundmine);
  • kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime;
  • analüüsi- ja sünteesivõime;
  • väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus.

Kasuks tuleb:
  • Rahvusvaheliste Siseauditi Standardite ja/ või teiste auditistandardite tundmine;
  • teadmised kvaliteedijuhtimisest, kontrollisüsteemidest, riskide hindamisest ja juhtimisest;
  • Raamatupidamise Hea Tava tundmine;
  • töökogemus aastaaruande auditeerimisel.

  • vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd mainekas riigiasutuses;
  • töökohta sõbralikus ja teotahtelises meeskonnas;
  • eneseteostus-, arenemis- ja enesetäiendamise võimalusi;
  • paindlikku töökorraldust ja töötasu alates 19 000.- krooni.

Tööpakkumise number
#145759

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 19000 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
26. märts 2008

Ministeeriumi valitsemisalas on õigusloome koordineerimine, õigusaktide süstematiseerimine, Eesti õigusaktide ühtlustamine Euroopa Liidu õigusega, esimese ja teise astme kohtute korralduslik tegevus ning majandamine, prokuratuuri ja vanglate töö korraldamine, notariaadi ametitegevuse korraldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude ettevalmistamine ministeeriumi pädevuse kohaselt.

Vaata rohkem