Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65813

Siseaudiitor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • riskianalüüside teostamine
  • sisekontrollisüsteemi piisavuse ja toimivuse hindamine
  • äriprotsesside auditeerimine ja vajalike parandusettepanekute tegemine
  • finants- ja vastavusauditite läbiviimine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidust
  • väga head analüütilist mõtlemist, planeerimis- ja organiseerimisoskust
  • suutlikkust määratleda probleeme ja neile lahendusi pakkuda
  • kohusetunnet, täpsust, otsustus- ja vastutusvõimet
  • valmisolekut nii iseseisvaks- kui meeskonnatööks
  • initsiatiivikust ja õppimisvõimet
  • väga head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust

Kasuks tuleb:
  • teadmised finants- ja juhtimisarvestusest ning ettevõtte riskijuhtimise põhimõtete tundmine
  • eelnev töökogemus (sise)audiitorina või finantsvaldkonnas
  • IIA standardite ja tegevusjuhiste ning siseauditi hea tava tundmine

  • pingelist ja vastutusrikast tööd arenevas ning muutuvas ettevõttes
  • eneseteostusvõimalust
  • täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#65813