Värsked tööpakkumised

Siseaudiitor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122765

Tööpakkumise number

122765

Töö kirjeldus

• riskianalüüside teostamine ja sisekontrollisüsteemi hindamine
• erinevate äriprotsesside ja struktuuriüksuste auditeerimine
•läbiviidud auditite tulemuste kommunikeerimine juhtkonnale

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidust (eelistatult juriidiline, majanduslik või juhtimisalane)
• strateegilist mõtlemist ja head analüüsi- ning sünteesivõimet
• suutlikkust määratleda probleeme ja neile lahendusi pakkuda
• head läbirääkimisoskust ja mõjutamisvõimet
• usaldusväärsust, otsustus- ja vastutusvõimet
• initsiatiivikust ja kiiret õppimisvõimet
• valmisolekut nii iseseisvaks kui meeskonnatööks
• väga head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust

kasuks tuleb:

• ettevõtte riskijuhtimise põhimõtete tundmine
• eelnev töökogemus siseaudiitorina

• vastutusrikast tööd ja huvitavaid väljakutseid arenevas ning
muutuvas suurettevõttes
• sotsiaalseid tagatisi
• eneseteostusvõimalust
• erialast täiendkoolitust
• sportimisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
7. september 2007

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.